StudioPospichal

Svatební fotografie

Danča a Radim
Danča a Radim
Anežka a Ivop
Anežka a Ivop
Evka & Michal
Evka & Michal

Co by vás mohlo zajímat…

Jak probíhá svatební focení?
Svatební fotografování zahajujeme již od ranních hodin, abychom mohli nafotit lokaci ještě za ranního světla a pokračuje až do večerních hodin. Často tak jsme na místě cca 12hod.
Jak fotografujete obřad?
Při fotografování obřadu si dáváme pozor, abychom na sebe neupoutávali pozornost. Také si po příchodu nevěsty již vypínáme blesky a již je dále nepoužíváme, abychom obřad nerušili ``fotografickou bouří``. Díky technice, kterou používáme, to ale není vůbec problém. Dále používáme během těchto momentů tichou spoušť, abychom nerušili cvakáním.
Jakou máte dodací lhůtu.
První série fotografií - jeden až dva týdny od svatebního dne - půjde o TOP fotografie. Do měsíce pak dostanete balíček všech fotografií - viz druh svatebního fotografování.

Naše podmínky…

Výběr fotografií a užití
Nezasíláme náhledy, výběr fotografií děláme my. Pouze v případě, že by jste měli zájem o více fotografií nad rámec balíčku Vám náhledy zašleme.

Na všechny uvedené fotografie se vztahuje autorský zákon. Není možné fotografie jakýmkoliv způsobem upravovat. Na další šíření, kopírování a jakékoliv jiné využití je třeba náš písemný souhlas. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci (facebook, instagram apod.)

Fotografie nezasíláme v surové podobě.

Retušování a úprava fotografií
U fotografií se v rámci ceny provádí tyto úpravy: Ořez, vyvážení expozice, kontrast, jas, kolorování, odstranění momentálních vad jako jsou pupínky, sjednocení pleti.

Speciální požadavky na náročnější retuš ( odstranění vrásek, zeštíhlení postavy atd.) jsou možné po dohodě s fotografem za příplatek.

Nespokojenost s vlastním vzhledem není důvod k reklamaci fotografií.

Nespokojenost a nesouhlas s fotografických stylem a autorským pojetím fotografa není také důvodem k reklamaci.

Souhlas s poskytnutím fotografií
Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého porfolia na sociálních sítích nebo svých webových stránkách.

Tyto údaje budou fotografem Petrem Pospíchalem uchovány po dobu 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb.,o ochraně osobních údajů (GDPR).

Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa informovat předem (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

Ceník naší práce

Fotografování 12 hodin
Fotografování 12 hodin je nejběžnější balíček,
fotograf je k dispozici po celou dobu včetně líčení a večerních radovánek a programu.
Cena je za celodenní fotografování 15000.- za svatební den.
Balíček obsahuje - 300+ fotografií v digitální podobě - všechny budou již upravené.
Z toho vybereme TOP 8 fotografií, které vám zašleme do 14ti dnů od svatby.
Termín dodání - do 30ti dnů.
Fotografování 8 hodin
Fotografování může probíhat od obřadu až do večera, pak sice fotograf nemá nafocené líčení a přípravy, ale máme vše podstatné.
Balíček zahrnuje: 150 fotografií
Dodání do jednoho měsíce.
Cena 12000.- za svatební den.
Balíček FOTO a VIDEO
Pokud se vám líbí naše práce a chcete poptat obě služby - tedy celý náš tým, zajistíte si tak symbiózu filmového týmu s fotografem.
Cena takového balíčku služeb je vždy závislá na individuální dohodě. Prosím tedy o kontaktování.
Záloha za služby
Záloha se platí vždy 7000.- za jednu službu a platí u ní tyto podmínky: Záloha je vratná při zrušení termínu do 6ti měsíců před svatbou. Do 2 měsíců je to pak 50%. Od dvou měsíců již nelze vrátit.

Už máte svůj termín? Ověříme dostupnost.

Petr Pospíchal
petr@studiopospichal.cz
Martina Šimková
martina@studiopospichal.cz

Content is protected. Right-click function is disabled.