StudioPospichal
Jak probíhá natáčení a jak se připravit.
Snažíme se zachycovat Váš den, tak jak probíhá - zachytit střípky Vašich osobností a jiskru mezi Vámi. Nebojte se toho, že bychom nějak zasahovali do programu a vše dirigovali aby z Vašeho dne byl dokonalý film. Právě ta bezprostřednost a neopakovatelnost jednotlivých momentů je pro nás ve videu klíčová. Budeme však rádi, když si dopředu řekneme kdy a jak bude program probíhat a z jaké strany bude nejlepší vás natáčet při prvním polibku - u něj nespěchejte, stejně jako při nasazování prstýnků. Pro sladění našeho týmu s průběhem vaší svatby je důležité setkání před samotnou svatbou ideálně měsíc nebo dva. Díky tomu tak video bude hlavně o Vás dvou.
Jak vypadá náš tým?
Pro Váš svatební den standartně počítáme s dvěma kameramany. Díky tomu, že jsme na místě dva, jsme schopni zachytit více úhlů a video je pak atraktivnější. Video stříháme formou klipu s nebo bez proslovu v délce 3-4minuty. Jedná se o jedinečnou vzpomínku, která často ukáže víc než samotné fotografie. Ještě jsme nezažili, že by někdo z našich klientů byl nespokojený - svateb se nechceme přejídat, abychom pro vás měli v zásobě co nejvíce kreativity - proto všechny termíny nemáme k dispozici. Snad ale budete mít štěstí.
Jaká je vaše cena?
Cenu řešíme individuálně - pro představu cenu uvedeme - pro sezónu 2022 - je to 19000.- Také jsme schopni nabídnout zvýhodněnou cenu (-10%) pro zimní svatební termíny (listopad až březen).
Kontaktujte nás pro bližší informace.

Už máte svůj termín? Ověříme dostupnost.

Řekli o nás

Naprosto dokonale a profesionálně provedená práce.

Kdykoliv se podíváme na video z našeho velkého dne, tak jsme nesmírně rádi, že jste to byli právě vy, které jsme si vybrali pro spolupráci. Zdeněk H.

Content is protected. Right-click function is disabled.